Akış Metreler

Vögtlin Akışmetreler

Vögtlin akış metreleri sahip oldukları olarak ileri teknoloji,  akıllı fonksiyonlar ve yenilikçi dizaynı ile uygulamalarınıza özel olarak üretilmişlerdir. Vögtlin akış ölçüm ve kontrol sistemeleri, kompakt tasarımı, dijital göstergesi ve alarm fonksiyonları ile kullanım kolaylığı sağlar. 


Ölçüm Hassasiyeti:
 Akışmetreler yüksek doğruluk ( 1- 3 %) ve geniş dinamik aralıkta çalışabilmektedir. 
CMOS Sensör Teknolojisi:
CMOS yarıiletken çipi, akışmetrenin tam merkezinde yer alarak analog-dijital çevirim sensörün içerisinde gerçekleştirilmektedir. 


Portable Operation:
Akışmetreler kendi özel bataryasından yada 24 VDC güç kaynağından beslenebilmektedir. Batarya ömrü tahmini olarak 2 yıldır. 


Yüksek-Hassas Valf Teknolojisi:
Manüel valfli versiyonlarında, yüksek hassasiyete sahip iğne vanalar bulunmakta olup, akış oranının ayarlanabilmesine izin vermektedir. 

 

Vögtlin Akış Metre Broşürü İçin Tıklayınız.

Akış MetrelerAkış MetrelerAkış Metreler

Basınç Transmitterleri

Basınç Transmitterleri

Uygulamalarınıza özel olarak yüksek basınç hassasiyetine ve uzun ömürlü olmasına ihtiyaç duyduğunuzda Gems sensörleri sizin için gerçekçi bir çözüm olacaktır. -1 ve 689 bar gibi geniş basınç aralığında ölçüm yapılabilmesi ile seçilebilecek en iyi teknolojiye sahiptir. Kapasintans tipi sensörler yüksek hacimli kullanımlar için ideal olup, Sputter ile üretilmiş Thin Film sensörler en doğru ölçümlerin yapılabildiği sensör tipidir. 

 

 • Uygulamalar
 • Yük Ağırlık Sistemleri
 • Kompresörler ve Dağıtım Sistemleri
 • Su Üretimi
 • Elektrik Santralleri
 • Soğutma Sistemleri
 • Robotik Çözümler
 • Dinamometreler, Medikal Cihazlar ve Rüzgar Tünelleri
 • Test ve Ölçüm Düzenkeleri
 • Enerji Yönetim Sistemleri
Basınç TransmitterleriBasınç TransmitterleriBasınç TransmitterleriBasınç TransmitterleriBasınç TransmitterleriBasınç Transmitterleri

Paslanmaz Çelik Ürünler

Paslanmaz Çelik Ürünler

 

Stainless Steel DoublePaslanmaz Çelik 316 Kalite Boru ve Bağlantı Elemanları;

Dirsek, Dişli Dirsek, Kuyruklu Dişli Dirsek, Dişli Tee, Tee, Rakor, Çekvalf, Relif Valf
 

316 Paslanmaz Çelik:

304 Kalite Paslanmaz Çelik’in bileşenleri olan Krom-Nikel  karışımına Molibden eklenmesiyle oluşturulmaktadır. Bu ekleme ile Korozif Direnç artmakta, Asidik Sıvı ( Sülfürik, Hidroklorik, Asidik ve Tartarik Asitler) ve deniz suyu gibi ortamlardaki dayanımın yükselmesine ek yüksek sıcaklıklarda mukavemeti de yüksektir.
 

İçeriği

Karbon

Mangan

Fosfor

Sülfür

Silikon

Krom

Nikel

Molibden

Nitrojen

Demir

0.08 max.

2.00 max.

0.045 max.

0.03 max.

0.75 max.

16.00 – 18.00

10.00  - 14.00

2.00 – 3.00

0.1 max.

Balanced

 

 

Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler Paslanmaz Çelik Ürünler

Sensörler

Gaz Sensörü

Gaz SensörüPanterra çeşitli algılama kimyalarını ve teknolojilerini destekleyen akıllı gaz dedektör serisidir.

Ürünler algılayıcı çeşitleriyle birbirinden ayrılmaktadır ve uygulama gereksinimlerine ve hedef algılama ortamının tipine (örneğin oksijensiz veya sıfır nemlilik koşulu) göre seçilmektedir. Desteklenen algılayıcı tipleri ısıl iletkenlik, metal oksit yarı iletken (MOS), elektro-kimyasal, katalitik ve akustik cihazlardır. Algılayıcılar dahili veya uzak noktaya taışnabilir olabilir. Güç tüketimi algılatıcı tipine göre 100 mW ile 1W arasında değişmektedir. Giriş güç seçenekleri 5VDC (regüle) veya 7 – 40 / 7 – 60 VDC (regüle edilmemiş) olabilir. Detaylar ve özellikler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Hidrojen Sensörü

HydroKnowz™ monitörleri havadaki gazı 25000 ppm (2.5% volumetrik) seviyesine kadar ölçmek üzere katalitik alglayıcılar kullanır. Bu algılayıcılar VOC filtreleri, uzun dönem stabilite, yerel lineerlik, silikon bazlı kirlenmelere tolerans gibi özellikler gösterir ve aşırı maruziyete karşı dayanıklıdır. Monitör, 3VDC (regüle) veya 6-40VDC/6-55VDC (regüle edilmemiş) enerjilendirme, kuru kontak röle, alarm, 0 – 3V / 4 – 20 mA oransal çıkış veya TTL çıkış opsiyonlarına sahiptir.

 


 Hidrojen Sensörü Broşürü İçin Tıklayınız.

Hidrojen SensörüHidrojen SensörüHidrojen Sensörü
 

 

 

Karbonmonoksit Sensörü

PowerKnowz™ serisi yakıt pillerinde ve yakıtlı jeneratörlerde güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır. Karbon monoksit emisyonu ve patlama riski görüntülemek üzere çeşitli versiyonları bulunmaktadır. 5VDC / 7 – 40 VDC giriş gerilimi, kuru röle kontakları, alarm, 0 – 5VDC oransal çıkış veya TTL çıkış gibi opsiyonlara sahiptir.

 

Karbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit Sensörü

Solenoid Valfler

Solenoid Valfler


Gems Solenoid Valfleri, kullanıcıların uygulamalarına göre seçebilecekleri şekilde Paslanmaz Çelik ve Prinç  gövdeden oluşmaktadır. Uygulamalara bağlı olarak, 0,019 ile 0,430 Aralığındaki Kv değerlerinde ve 2 yada 3 yollu olarak üretilebilmektedir. Normalde açık ve kapalı olarak kullanıcının tercihine göre üretilebilen bu valfler, genel amaçlı olup ağırlıklarının piyasada bulunan diğer valflere oranla daha düşük olması sebebiyle tercih edilmektedirler. 


Örnek Uygulamalar


Paslanmaz Çelik Gövde

 • Medikal Cihazlar
 • Laboratuvar Cihazları 
 • Gıda İşleme Cihazları 
Prinç  Gövde 
 • Endüstriyel Uygulamalar 
 • Otomotiv
 • Su Transfer Sistemleri
Solenoid ValflerSolenoid ValflerSolenoid Valfler