Gaz Sensörü

Gaz SensörüPanterra çeşitli algılama kimyalarını ve teknolojilerini destekleyen akıllı gaz dedektör serisidir.

Ürünler algılayıcı çeşitleriyle birbirinden ayrılmaktadır ve uygulama gereksinimlerine ve hedef algılama ortamının tipine (örneğin oksijensiz veya sıfır nemlilik koşulu) göre seçilmektedir. Desteklenen algılayıcı tipleri ısıl iletkenlik, metal oksit yarı iletken (MOS), elektro-kimyasal, katalitik ve akustik cihazlardır. Algılayıcılar dahili veya uzak noktaya taışnabilir olabilir. Güç tüketimi algılatıcı tipine göre 100 mW ile 1W arasında değişmektedir. Giriş güç seçenekleri 5VDC (regüle) veya 7 – 40 / 7 – 60 VDC (regüle edilmemiş) olabilir. Detaylar ve özellikler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Hidrojen Sensörü

HydroKnowz™ monitörleri havadaki gazı 25000 ppm (2.5% volumetrik) seviyesine kadar ölçmek üzere katalitik alglayıcılar kullanır. Bu algılayıcılar VOC filtreleri, uzun dönem stabilite, yerel lineerlik, silikon bazlı kirlenmelere tolerans gibi özellikler gösterir ve aşırı maruziyete karşı dayanıklıdır. Monitör, 3VDC (regüle) veya 6-40VDC/6-55VDC (regüle edilmemiş) enerjilendirme, kuru kontak röle, alarm, 0 – 3V / 4 – 20 mA oransal çıkış veya TTL çıkış opsiyonlarına sahiptir.

 


 Hidrojen Sensörü Broşürü İçin Tıklayınız.

Hidrojen SensörüHidrojen SensörüHidrojen Sensörü
 

 

 

Karbonmonoksit Sensörü

PowerKnowz™ serisi yakıt pillerinde ve yakıtlı jeneratörlerde güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır. Karbon monoksit emisyonu ve patlama riski görüntülemek üzere çeşitli versiyonları bulunmaktadır. 5VDC / 7 – 40 VDC giriş gerilimi, kuru röle kontakları, alarm, 0 – 5VDC oransal çıkış veya TTL çıkış gibi opsiyonlara sahiptir.

 

Karbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit SensörüKarbonmonoksit Sensörü