İNSAN KAYNAKLARI

 

DEĞERLERİMİZ:
İnsan Kaynakları

Farklılık ve Farkındalık Yaratmak: Çalışanlarımız, yapılan iş ve projelerin tamamında farklı pozisyonlarda görevlendirilirler. Bu şekilde hem firmamızın bütünü hakkında bilgi sahibi olurlar hem de farklı teknolojileri öğrenebilmektedirler. 

 

Müşterilerimiz: Biz müşterilerimizin güveni var oldukça çalışabileceğimizin bilincindeyiz ve yaptığımız bütün işlerde bu güveni korumak isteriz.
 

Dürüstlük: Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza verdiğimiz tüm sözleri ve yükümlülüklerimizi koşulsuz olarak yerine getiririz.

 

Neden VolRAD: Bir çok alanda farklılık yaratmak istediğimiz gibi çalışanlarımız ve ekip arkadaşlarımızın da müşterilerimize sunduğumuz benzer farklılıkları yaşamasını istemekteyiz.

 

  • Sürekli eğitimin önemini ve gerekliliklerini bilen bir firmayız. Bu nedenle, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için VolRAD’da kişiye özel eğitim progamlarına katılma imkanını sunmaktayız.

 

  • Gerçekleştirdiğimiz projelerle farklı alanlarda yeni teknolojilerin tasarlandığı bir firmayız. Bizim Ar-Ge’den anladığımız, ürün geliştirme değil aksine teknolojisini yeniden tasarlamaktır.

 

  • Bünyemizde, hem tam zamanlı hemde yarı zamanlı çalışanlarımız mevcuttur. Bu sebeple hem bizimle çalışabilir hem de akademik kariyerinize devam edebilirsiniz.

 

  • Sizlerin katılımı ve yetenekleriyle gelişecek organizasyonumuzun imkanları arttıkca bu imkanlarımızı öncelikli olarak çalışanarımızla paylaşmaktayız.

 

Açık pozisyonlar için tıkayın

 

 

Kişisel Bilgiler


Erkek
Kadin


Evli
Bekar

Eğitim Bilgileri


Lisans
Yüksek Lisans
Doktora


Mezun
Öğrenci

İş Deneyimleri